Helyszín: Főnix Grund Csarnok

Nagyon sok szeretettel várunk minden egyesületi tagunkat és szüleiket az OKTÓBER 1-jén tartandó egész napos ünneplésre!!

Programok: Korosztályok közötti

Budapest KELEN SC Sporttelep, 2017.szeptember 16. 10.00

Szombat délelőtt a Kelen SC műfüves sportpályáján két addig veretlen csapat feszült egymásnak,Bartkó József játékvezető sípszavára a verőfényes napsütésben.  Játékosaink semmit nem bíztak a véletlenre, már az első percekben tudtára adták a hazai csapatnak, hogy ők bizony a három pontért utaztak a fővárosba. Farkas Csongor vezérletével az első negyed óra végén már három góllal vezetettünk. Az első félidő végéig további két góllal terheltük a hazaiak hálóját, így a szünetben 0-5-öt mutatott az eredményjelző.

Elkezdődött az idei Bozsik program is...

Kisebb korosztályaiknak is megindult az őszi szezon.

A 2007-es korosztály egy új fajta kiemelt regionális Bozsik tornán szerepel a Komárom, Veszprém, Siófok, Dunaújváros, valamint az Alba Kölyök csapataival együtt.

Szokásainknak megfelelően a nyarat sem csak nyaralással töltöttük az edzőtáborok után, hiszen versenyzős csapataink heti öt edzéssel készültek.

Az érdemi munka és a felkészülés azonban csak augusztus 15- én kezdődött teljes létszámmal. Közben aktívak voltunk az átigazolási piacon is, a távozók helyett próbáltunk minőségi játékosokat hozni, így a versenyzős korosztályokban 15 új fiatal folytatja a felkészülést.

LETÖLTÉS ITT!!

Mellékletek:
FájlLeírásFájlméretLétrehozvaUtoljára módosítva
Fájl letöltése (2007-2013-as korosztalyok 2017-18-as szezon.pdf)2007-2013-as korosztalyok 2017-18-as szezon.pdf 61 kB2017-09-15 10:202017-09-15 10:20