Főnix U15 - Csepel & Kelen - Főnix U15

Az U15-ös csapatunknak négy nap alatt két bajnoki mérkőzést kellett pótolni az őszi szezonból. A szerdai Csepel elleni mérkőzés ígérkezett könnyebb feladatnak, amit a Főnixes fiúk gond nélkül hozták is. A csapatunkban bemutatkozott a kapuban Schrenck Rajmund és a Budaörs csapatától igazolt Rendessy Milán is.

A mérkőzést végig mi irányítottuk és simán megnyertük. Ellenfelünk szinte csak védekezett és ritkán tudott kijönni a saját kapuja elől. Sajnos rengeteg helyzet kimaradt, ezért csak 6:1-re nyertünk, de mégis jó felkészülés volt a szombati Kelen elleni rangadóra.

Ez a mérkőzés már komoly erőpróba volt csapatunk számára. A 11. percben egy szöglet után Bende Tihamér góljával megszereztük a vezetést. Végig irányitottuk a találkozót. A kapunkra csak elvétve volt veszélyes az ellenfél. A második gólunkra a 62. percig kellett várni, amit Sándor Márk szerzett meg. Az utolsó öt percben Sándor Márk még szerzett két szép gólt és így sima 4:0 lett a Kelen elleni rangadó végeredménye.

Szerdán újabb bajnoki mérkőzést pótolunk. A fehérvári mérkőzésen az Ikarus lesz az ellenfél.