Főnix U13 futsal forduló

A Főnix U13-as csapata a Fejér Megyei Futsal Bajnokság 1.fordulójában Baracson lépett pályára. A Vidoton Baráti Kör, a Kia Dojo/Pusztaszabolcs/ és a Baracs csapatai voltak az ellenfelek. Az első mérkőzésen a Baráti Kör volt az első percben vezetést szerzett. A Főnixes fiúk lassan és kényelmesen kezdték a mérkőzést és a helyzetek is kimaradtak. Az ötödik percben sikerült egyenliteni, onnantól viszont sorozatban jöttek a gólok, ami a 15:1-es  végeredményben is megmutatkozott.

A második mérkőzés során a pusztaszabolcsi csapat csak percekig tudott ellenállást tanúsitani és ar eredmény sima 19:0 lett.

A harmadik meccsen a hazai csapat kellemetlen meglepetést szerzett. A szigorú védekezéséből gyors gólokat szereztek ellenünk. A hibáinkat könyörtelenül kihasználták és sajnos 5:2-es arányban nyertek ellenünk.

Január 30-án hazai pályán a Főnix Csarnokban szeretnénk vissza vágni a baracsi csapatnak a következő fordulóban.