• 1
  • 2
  • 3

A 21. fordulóban......

Szombaton mindkét versenyző korosztályunk játszott Szigetszentmiklóson az SZTK ERIMA vendégeként.

Habár a "kicsik" 1:0 arányban alulmaradtak, a játék képe alapján azonban dicséret illeti őket.

A mezőnyben mutatott játékuk jó volt, helyenként szép megoldásokat láthattak a nézők,  a kidolgozott és kihagyott helyzetek azonban végül megbosszulták magukat, ami az ellenfelünk győzelmét eredményezte.

A "nagyobbaknál" már más volt a helyzet, őket már nemcsak a jó mezőnyjáték, de némi eredményesség is jellemezte és egy gyönyörű  "barcás" megoldással a 17. percben meg is szerezték a vezetést. Az előnyt a mérkőzés hajrájáig mér kettő találattal növelték, de a végére kiengedtek a srácok és talán az ellenfelünk fizikai erőfölénye miatti fáradságunk miatt is  előbb a 68. percben egy szabadrúgásból, majd a 80.-ban egy öngóllal szépített az SZTK csapata.

Így alakult ki a 2:3-as végeredmény a Főnix csapatának javára.