• 1
  • 2
  • 3

A hetedik fordulóban....

A hetedik fordulóban a Pilisvörösvár csapataival játszottunk Solymáron. Előszőr a "kicsik" kezdtek és hamar meg is szerezték a vezetést, majd kiegyenlített az hazai gárda. Ezután mégegyszer előnybe kerültünk, de ez is kiegyenlítődött és végül győzőtt a fizikai erőfölény.

A félidőt 6:2-es hátrányban zárta a csapat. A második félidőt aztán végig kézben tartva, helyenként szép megmozdulásokat bemutatva még egy gólt rúgtunk kialakítva ezzel a 6:3-as végeredményt. Gratulálunk a csapatnak!

Ezután következett az U15-ös csapat. Már a mérkőzés elején is látszott, hogy sima mérkőzés várható. A srácok könnyed, szórakoztató játékkal végül 14:1 arányban diadalmaskodtak és foglalták el pillanatnyilag a tabella első helyét. Hajrá Főnix!