Kelen- Főnix U14 mérkőzés

Találatok: 2079

Rangadót játszott a Főnix U-14 csapata Kelenföldön a Kelen SC csapata ellen. A vendéglátók veretlenek voltak a bajnokságban. Sajnos a mérkőzés végén kiderült, hogy azok is maradtak. Nem kezdődött jól a találkozó, hiszen két játékosunk igazolása otthon maradt, így ők csak a nézőtérről figyelhették az eseményeket. A hazaiak kellemetlen letámadást alkalmaztak, ami nagy nyomást helyezett a labdakihozatalunkra. Rendre veszítettük el a labdákat és ebből az ellenfél nagyon könnyen alakított ki helyzeteket. Érthetetlen volt a sok technikai hiba és a rengeteg eladott labda. Tőlünk szokatlan módon az első félidő szinte úgy zajlott le, hogy nem volt említésre méltó helyzetünk. Az ellenfélben Bittera révén a 32. percben egy támadás után gólt szerzett, ezzel vezettek a hazaiak.

A második félidő ott folytatódott, ahol az első abbamaradt. Rengeteg eladott labda, ki nem kényszerített hiba és elveszített párharc jellemezte a mérkőzést. A második félidő derekán összekapta magát a társaság, kialakítottunk négy-öt helyzetet, de ezek mind kimaradtak. Előbb Somogyi, aztán Mándity, Füredi, Surman labdáját blokkolták a lelkesen futballozó hazaiak. Egy mérkőzést nem lehet úgy megnyerni, hogy az a csapat amelyik eddig a bajnokságban 156 gólt rúgott most gólképtelen marad. Le kell vonni a következtetéseket és odafigyelni a következő mérkőzésekre. Végeredmény: 3:0.